EUROTAXI Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště 

Působíme v regionech Mladá Boleslav a Mnichovo Hradiště, kde pod názvem Eurotaxi provozujeme taxislužbu a přepravní služby označenými vozy taxi, pod hlavičkou Audiexclusive poskytujeme veškerý dopravní servis nejvyšší úrovně, luxusními vozy Audi Vás dopravíme kdykoli a kamkoli na adresu v rámci celé Evropy.

Specializujeme se na zajištění pravidelných i nepravidelných transferů osob z Mladé Boleslavi, okolních firem a hotelů na letiště Praha Ruzyně, popřípadě do některého z pražských hotelů a zpět.

Disponujeme volným vjezdem do areálu firmy Škoda Auto a.s. v Mladé Boleslavi.

Zajistíme též přepravu dokumentů, zásilek a drobného zboží do 400kg hmotnosti, dopravu při společenských akcích (svatby apod.), odvezeme i šest lidí najednou, popř. odvoz Vás i Vašeho vozidla domů po oslavě či párty (drink servis).

U všech služeb není problém oznámit Vám při objednávce přibližnou cenu předem. Všechny naše vozidla jsou vybavena klimatizací, řídí je profesionálně vyškolení řidiči, samozřejmostí je čisté prostředí ve vozech a navíc nabízíme nadstandartní připojištění všech sedadel a zavazadel ve voze.

Našim hlavním cílem je poskytnout našim klientům rychlou, spolehlivou a hlavně bezpečnou přepravu, proto hlavně na delší trasy používáme nové vozy Audi. 

Zajistíme i operativní leasing, popř. dlouhodobé zapůjčení nových vozů Škoda nebo Audi za výhodné ceny.

Jsme schopni Vám vyřídit VIP financování nových vozidel všech značek, přičemž zajistíme i případný dovoz ze zahraničí plus veškeré dokumenty. Více info na telefonu + 420 775 600 000


Smluvní přeprava

+420 775 600 000

Taxi mladá boleslav

+420 775 999 099

Taxi mnichovo hradiště

+420 722 944 499